Apk Moe
Home  ⇝  Apps  ⇝ Education  ⇝ Sago Mini School (Kids 2-5) apk indir
Sago Mini School (Kids 2-5) apk indir

Sago Mini School (Kids 2-5) apk indir

  • 44%
4.4 (5.2k)
Background Sago Mini School (Kids 2-5) apk indir

sago mini indir, sago mini apk indir

Sago Mini Okul, okul öncesi hazırlık için en iyi öğrenme uygulamasıdır! 2-5 yaş arası çocuklar için 300’den fazla okul öncesi öğrenme oyununu keşfedin. Çocuğunuzun okulda başarılı olması için gereken akademik ve yaşam becerilerini geliştiren oyunlar. Kendi başlarına kolayca gezinebilecekleri sezgisel ve kullanımı kolay olan Sago Mini Okul, içinde iyi hissedebileceğiniz bütünsel, suçluluk hissi olmayan ekran süresidir.

• 2-5 YAŞ ARASI GÜVENLİ VE EĞİTİCİ OYUNLAR
• REKLAMSIZ VE İÇ UYGULAMA SATIN ALMA YOK
• ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANLARI TARAFINDAN TASARLANMIŞTIR
• 7 GÜN ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜ DENEYİN!

Sago Mini Okul’un oyunbaz ve kanıta dayalı yaklaşımı, okul öncesi çocukların kendi hızlarında keşfetmelerini, öğrenmelerini ve büyümelerini sağlar. Keşfetmek için 25’ten fazla konu ile, okul öncesi çocuklar doğal olarak merak ettikleri konular hakkında öğrenirken aşağıdaki temel becerileri geliştirirler:

• HARFLERİ, KELİMELERİ VE HİKAYELERİ okur, yazar ve heceleyin.
• 20’ye kadar SAYMA, geriye doğru sayma, 100’e kadar sayı tanıma ve erken matematik becerileri geliştirme.
• ŞEKİL ve RENKLERİ öğrenin ve çizim etkinlikleriyle yaratıcılığı artırın.
• DUYGUSAL FARKINDALIK, duyguları düzenleme ve sosyo-duygusal becerileri ustalıkla kullanma.
• BULMACALARI ÇÖZÜN, problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini pratiğe dökün.
• STEM yoluyla DÜNYANIN NASIL İŞLEDİĞİNİ keşfedin, ilgiyi uyandırın ve merakı teşvik edin.
• SINIF ORTAMINA HAZIRLIK için okul öncesi öğrenme oyunlarıyla yaşam becerilerini ve bağımsızlığı güçlendirin.

Sago Mini Okul, Piknik’in bir parçasıdır – bir abonelik, oynamak ve öğrenmek için sonsuz yollar! Sınırsız Plan ile Toca Boca ve Sago Mini’nin en iyi okul öncesi uygulamalarına tam erişim elde edin.

ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ ÖĞRENME UYGULAMASI
Erken eğitim ve oyun uzmanları tarafından oluşturulan, okul öncesi çocuğunuz oyunlarla İngilizce, matematik, okuryazarlık, fen ve sosyo-duygusal beceriler öğrenir.

İNGİLİZCE ÖĞRENİN VE GÜVEN OLUŞTURUN
Sago Mini Okul, İngilizce öğrenmeyi eğlenceli ve kolay hale getirir! Çocuklar okurken, oynarken ve keşfederken İngilizce dilini anlama yeteneklerini güçlendirirler – ikili dilli aileler için mükemmel bir öğrenme uygulaması.

25’DEN FAZLA KONU VE 300’DEN FAZLA OKUL ÖNCESİ ÖĞRENME OYUNU
Fırın, Evcil Hayvanlar, Posta ve Böcekler de dahil olmak üzere 25’ten fazla eğlenceli konuda tonlarca eğitici oyunla, okul öncesi çocuklar ilgi alanlarını keşfederken öğrenirler – ve yeni olanları da keşfederler!

UYGULAMA PAKETLERİNDE ÖĞRENME HEDEFLERİNDE ÇALIŞIN
Uygulama Paketleri özelliği, çocuğunuzun favori konularından eğitici oyunları, öğrenme hedefine göre düzenlenmiş şekilde bulmayı kolaylaştırır.

Abonelik Detayları

Yeni aboneler, kayıt sırasında ücretsiz deneme süresine erişim sağlayacaktır. Deneme süresinin sona ermesinden önce yedi gün içinde üyeliklerini devam ettirmek istemeyen kullanıcılar, ücretlendirilmeden önce iptal etmelidirler.

Her yenileme tarihinde (aylık veya yıllık olarak), hesabınız otomatik olarak abonelik ücreti alınacaktır. Otomatik olarak ücretlendirilmek istemiyorsanız, sadece Hesap Ayarları’na gidin ve ‘Otomatik Yenilemeyi Kapat’ı devre dışı bırakın.

Aboneliğiniz, herhangi bir ücret veya ceza ödemeden istediğiniz zaman iptal edilebilir. (Not: Aboneliğinizin kullanılmayan kısmı için geri ödeme yapılmayacaktır.)

Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorularımıza göz atın.

Yardıma ihtiyacınız varsa, sorularınız varsa veya ‘merhaba’ demek isterseniz, schoolsupport@sagomini.com adresinden bize ulaşın.

Gizlilik Politikası

Sago Mini, sizin ve çocuklarınızın gizliliğini korumaya adamıştır. Çocuğunuzun çevrimiçi bilgilerinin korunmasını sağlayan COPPA (Çocukların Çevrimi

Developer
OS
Version
Update
Genre
PlayStore
What's News
New: Lesson of the Day! Join Jinja in the classroom for a new lesson every day, with playful activities all about numbers, letters, and puzzles. Getting peckish? Take a minute for a snack break and see what’s inside the lunchbox!

FAST DOWNLOAD (149.4MB)

Safety Check:

Sago Mini School (Kids 2-5) apk indir has been tested and does not contain any viruses!

APKMOE.COM checks every game and apps, goes through a long check for performance, each mod contains a lot of useful features that will simplify your apk

No Comments

 avatar